5. Аналіз наукового співробітництва 2017 р.

Аналіз наукового співробітництва 2017 р.

5. Аналіз наукового співробітництва 2017 р. з науковими установами НАН України та галузевими академіями наук України.

Кафедра спільно з Інститутом електродинаміки НАН України проводить постійно діючий семінар наукової ради НАН України “Наукові основи електроенергетики” за напрямом “Теорія і практика складних багатовимірних електромеханічних систем” (керівники проф. Пересада С. М., доц. Ковбаса С. М.), у звітному році проведено 10 спільних семінарів.

Д.т.н., проф. Пересада С. М. є членом спеціалізованої вченої ради Д26.187.01 при інституті електродинаміки НАНУ, а також членом редколегії журналу «Технічна електродинаміка».

Виконуються спільні дослідження в рамках виконання д/б теми №2005р (представники ІЕД: головний науковий співробітник Інституту електродинаміки НАНУ, д.т.н., проф. Михальський В. М., к.т.н., Чопик В. В.)

Кафедра має відділення цільової підготовки НТУУ “КПІ” при ІЕД НАН України. Студенти кафедри регулярно проходять практики в ІЕД.