9. Науково-громадська діяльність 2009 р.

Науково громадська діяльність 2009 р.

9. Науково громадська діяльність 2009 р.

Професор Попович М.Г. – академік Академії інженерних наук України, дійсний член Нью-Йоркської академії наук.

Професор Шматок С.О. – дійсний член міжнародної академії наук прикладної радіоелектроніки.

Професор Кудін В.Ф. – член-кореспондент Петровської академії наук, м.Санкт-Петербург, Росія.

Професор Пересада С.М. – заступник головного редактора IEEE Transactions on Control System Technology.

Професор Пересада С.М. член спеціалізованої вченої ради Д26.187.01 при інституті електродинаміки НАН України.

Професори Попович М.Г., Пересада С.М. та Печеник М.В. – члени спеціалізованої вченої ради К 26.002.20  при НТУУ”КПІ”.

Професор Шматок С.О. член спеціалізованої вченої ради Д.26.002.14 з присвоєння вченого ступеня доктора технічних наук  при НТУУ”КПІ” та спеціалізованої вченої ради СРД.26.702.01 з присвоєння вченого ступеня доктора технічних наук  при ЦНДІ ЗСУ.

Професор Пересада С.М. є заступником голови підкомісії з напряму 6.05702 „Електромеханіка” науково-методичної комісії за галуззю знань 0507 „Електротехніка та електромеханіка”.

Доцент Островерхов М.Я. є секретарем підкомісії з напряму 6.05702 „Електромеханіка” науково-методичної комісії за галуззю знань 0507 „Електротехніка та електромеханіка”.

Професор Пересада С.М., доценти Ковальчук О.В. та Островерхов М.Я. – члени експертних комісій з ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів України.