ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інформація першокурсникам

Важливі посилання для першокурсників

Любі першокурсники. Зібрали для вас найбільш важливі посилання:

Питання організації освітнього процесу в КПІ ім.Ігоря Сікорського

Основні заходи в семестрі (календар графіку навчального процесу)

Як оцінюються результати навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Заходи контролю проводяться із використанням систем дистанційного навчання, а ви не знаєте, як долучитись? Про системи Moodle та G Suite for Education

Заняття розпочались, але ви відчуваєте, що шкільної бази недостатньо – записуйтесь на Адаптаційні курси

Отримання довідки Ф-20 для відстрочки від призову. Важливо – до 19.09.2021 необхідно заповнити анкету

Питання медичного обслуговування та чи можливо записатись на вакцинацію

Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату Ви вже відчуваєте, що все зрозуміло і хочете знати більше про можливості, що надає Університет?

Академічна мобільність

Студентські наукові гуртки

Студентські олімпіади

СТИПЕНДІАЛЬНА КОМІСІЯ ФЕА

У понеділок 13 вересня 2021 року о 16.00 в ауд 214 -20 відбудеться засідання стипендіальної комісії ФЕА з призначення стипендій студентам 1 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури.

Запрошуються старости академічних груп 1 курсу.

Явка членів стипендіальної комісії обов’язкова!

KПItalks: «Твій перший рік у КПІ»! Реєструйтесь – поговоримо про важливе!

🔸 Нарешті! Твій перший рік в КПІ тільки починається – і це однозначно новий досвід та емоції. Словами не передати, як страшенно всі скучили за студентами. Саме тому ми зібрали найактуальніші для кожного теми, нову локацію та харизматичних спікерів, які розкажуть вам свої історії і допоможуть зрозуміти, як не загубитися в просторі можливостей КПІ.

🔸 KПItalks – це серія заходів, на якому вас чекають:
• корисні поради для тих, хто хоче ефективно провести перший рік навчання,
• подарунки від нас та партнерів,
• інтерактивні активності у лаунж-зоні,
• кава-брейк,
• нетворкінг – перші важливі знайомства, які залишаться з тобою протягом всього періоду навчання,
• after party.

💌 Незабаром ми почнемо піднімати завісу і знайомити вас зі спікерами, а поки реєструйтесь (https://forms.gle/vjBhiGbnyh7Sj9zu7) та ставте нагадування в календарі.
📌 Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог.

🕓 Коли: 16.09.2021 о 16:00.
📍 Де: Політехнічний музей (5 корпус).

💭 ДНВР на фейсбук (https://www.facebook.com/kpi.dnvr/) | телеграм (https://t.me/dnvr_31). З питаннями сюди (http://t.me/dnvr_team_bot). Слідкуй за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

Similar posts
  • Співпраця між АЕМС ЕП ФЕА КПІ ім. Іго... Співпраця між кафедрою АЕМС ЕП ФЕА КПІ ім. Ігоря Сікорського та Leibniz Universität Hannover Викладачі кафедри Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС ЕП) факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) Сергій КОВБАСА, Сергій ПЕРЕСАДА та Роман ВОЛЯНСЬКИЙ разом із деканом ФЕА Василем БУДЬКО здійснили робочий візит до Ганновера та взяли участь у науково-освітньому воркшопі Ukraine Energy Workshop, [...]
  • 2nd International Workshop “Com... Second International Workshop “Computer Methods in System Engineering (CMSE)” 💡12 червня 2025 року на кафедрі АЕМСЕП ФЕА відбувся воркшоп CMSE 2025 присвячений розвитку обчислювальних та інформаційних технологій у сфері системної інженерії в широкому спектрі застосувань. У воркшопі прийняли участь науковці з більш ніж 10 наукових та освітніх закладів Греції, Індонезії, Канади, Малайзії, Німечини та України. [...]
  • Відкриття віртуальної лабораторії мод... Відкриття віртуальної лабораторії моделювання енергетичних систем 23 квітня 2024 року о 12:00 на факультеті електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкриття віртуальної лабораторії моделювання енергетичних систем. Лабораторія створена в рамках міжнародного проєкту Ukraine Sustainable Energy Systems за участі Swedish Institute, IVL Swedish Environmental Research Institute, компанії DMCC engineering та КПІ ім. Ігоря Сікорського. [...]
  • Український бойовий робот D-21-12R Український бойовий робот D-21-12R Міноборони України кодифікувало та допустило до використання в армії наземний бойовий роботизований комплекс D-21-12R, оснащений великокаліберним кулеметом. Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Міноборони. Комплекс оснащений великокаліберним кулеметом і може виконувати широкий спектр бойових завдань: від спостереження і патрулювання до вогневої підтримки підрозділів, ураження живої сили та легкоброньованої техніки противника. [...]
  • Запрошуємо на День відкритих дверей К... Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 12 квітня 2025! 🌿 КПІАбітFest – це ваша можливість відчути атмосферу студентського життя, познайомитися з факультетами та інститутами, поставити запитання викладачам і студентам, а також дізнатися все про вступ-2025 на презентації «Вступ до КПІ 2025. Що потрібно знати вступнику?». На вас чекають інтерактивні локації, корисна інформація та захопливі екскурсії [...]

Основні партнери

Центр міжнародної освіти