ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

14та конференція СПЕА 2020

14та конференція СПЕА 2020

Щорічна студентська конференція “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики” (СПЕА) у секції “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” відбулася в режимі онлайн 10 грудня 2020 р.

14-та Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів СПЕА – це традиційний захід для кафедр факультету. Склад нашої кафедри дуже вболіває за те, щоби якнайбільше студентів саме 3-го та 4-го курсів приходило на засідання, адже тут вони побачать над чим в даний час працюють їхні старші товариші та зацікавляться ще більше процесом навчання та наукової праці.

Даний пост розміщений у травні через те, що незабаром статті за результатами конференції стали доступні у відкритому доступі.

Традиційно засідання проходить у “великих аудиторіях” факультету, проте цього навчального року конференція була проведена онлайн.

10та конференція СПЕА 2016.

Фото з 10тої ювілейної конференції СПЕА 2016

Було представлено декілька цікавих доповідей. Повний список доповідей представлений за посиланням. Виділимо декілька з них.

1. Автоматизоване проектування системи програмного керування дволанковим маніпулятором

Робота присвячена розробці програмного забезпечення для швидкого моделювання та поглибленого дослідження систем відпрацювання траєкторії руху. Механізм – дволанковий маніпулятор, задача якого в точності відпрацьовувати задану траєкторію руху робочого органу.

Особливістю системи автоматичного програмування (САПР) є можливість врахувати реальну модель ланок маніпулятора, а також моделі двигунів у зчленуваннях маніпулятора.

На основі ранньої версії цього САПР реалізована система керування трьохланковим маніпулятором, яка працює вже декілька років в складі дисципліни “Системи автоматизації”.

» Детальніше

14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

» Згорнути

2. Feedback linaerizing control algorithms for salient pole synchronous motors considering saturation and cross-coupling

Робота полягає в синтезі алгоритмів керування всіма типами синхронних двигунів (СД): СД з постійними магнітами янополюсні та неявнополюсні, а також синхронні реактивні двигуни з урахуванням суттєвих нелінійностей як насичення магнітної системи та вплив струмів з однієї осі на координати ортогональної осі, і навпаки.

» Детальніше

14та конференція СПЕА 2020

14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського 14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського 14та конференція СПЕА 2020 - кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

» Згорнути

3. Електромеханічна система малогабаритного електромобіля

Студентом розроблено платформу для малогабаритного елеткромобіля. В якості приводних двигунів використовуються двигуни постійного струму з постійними магнітами. Живлення провадиться від літій-іонної акумуляторної батареї 48 В.

Головна мета розробки –  розробка та створення реальної моделі електромеханічної системи малогабаритного електромобіля для проведення досліджень електромеханічних систем електричних транспортних засобів.

» Детальніше

Відео з захисту студентом роботи, а також декілька ранніх відео про роботу розробленої системи.

» Згорнути

Така зустріч студентів та викладачів і співробітників кафедри є заходом, який спрямовано на поліпшення усвідомлення матеріалу студентами, розширення їх кругозору, виявлення найкращих студентів, віднагородження студентів та молодих вчених за добрі науково-практичні досягнення.

Надіємося, що цього року в грудні ми зможемо провести конференцію вживу.

Чекаємо на Вас. Бережіть себе.

Similar posts
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]
  • New cycle of seminars from Siemens Новий цикл семінарів від SIEMENS Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу продовжує співпрацю із компанією Siemens і запрошує всіх бажаючих доєднатися до циклу семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». Зареєструватися на серію семінарів можна заповнивши до 06.09.2024 року Google-форму за посиланням: https://forms.gle/RNAkz9h8wZkj66ZB8 Після формування групи час та посилання на Zoom-конференцію будуть розіслані на [...]
  • Кафедра АЕМС ЕП прийняла участь у дні... Кафедра АЕМС ЕП прийняла участь у дні вступника. Сьогодні, 29 червня 2024 р., біля головного корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся день вступника. Цей захід був організований задля надання можливості  абітурієнтам отримати інформацію про освтні програми, кафедри та факультети нашого університету. В заході прийняли участь представники 9 навчально-наукових інститутів та 14 факультетів КПІ. Інтерес до спеціальності [...]
  • День вступника. Відчуй КПІ! День вступника. Відчуй КПІ! Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня з 10:00 до 15:00 навпроти головного входу до 1-го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37), відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети/НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, [...]
  • День відкритих дверей 18 травня 2024 Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг роботи [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти