Особливості ЗНО з математики у 2021 р.
ЗНО з математики є обов’язковим предметом для вступу на нашу спеціалізацію, тому абітурієнтам необхідно мати на увазі, що складання ДПА з математики на рівні “стандарт” не дає права вступати до ЗВО.
Під час реєстрації треба обирати складання ЗНО
(сертифікаційна робота профільного рівня).
Детальніше:
1. Цього року суттєво змінилась програма ЗНО з математики, з новою програмою можна ознайомитись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Також розширився перелік конкурсних предметів, і це ЗНО присутнє як основний предмет чи предмет на вибір серед предметів для вступу на майже усі спеціальності.
2. Пам’ятайте, що рівні тестування математики існують виключно для ДПА, у ЗНО рівнів не існує — ЗНО з математики однакове для всіх. Проте, під час реєстрації треба обирати саме ЗНО, а не лише тестування, яке дасть можливість отримати оцінку з ДПА. Треба обов’язково поставити під час реєстрації позначку під «Результат за шкалою 100-200 — отримати (вступ до ЗВО)». В іншому разі сертифікат ЗНО неможливо буде отримати.
3. Різниця тестування ДПА та ЗНО полягає в наступному:
1) кількість завдань (28 проти 34);
2) час виконання (150 хвилин проти 210 хвилин);
3) наявність оцінки за шкалою 100-200 балів для ЗНО;
4) складність завдань.
5) ДПА складається лише для вступа на спеціальності, де математика не є фаховим предметом.
Ситуація 1. Якщо закладом середньої освіти визначено, що математика в твоєму класі вивчалася на профільному рівні, – реєструйся на ЗНО та складай математику профільного рівня, яка дає можливість отримати і ДПА, і ЗНО (сама робота називається «Сертифікаційна робота з математики»).
Ситуація 2. Якщо закладом середньої освіти визначено, що математика в твоєму класі вивчалася на рівні стандарта, – реєструйся на ЗНО та складай математику рівня стандарт з додатковими завданнями з профільного рівня, що дасть можливість отримати і ДПА, і ЗНО (сама робота називається «Сертифікаційна робота з математики»).
Хай Вам щастить при складанні ЗНО! Чекаємо Вас на Днях відкритих дверей та віртуальній екскурсії кафедрою, а також можете зареєструватися в нас на сайті для отримання додаткових пояснень з будь-яких питань стосовно вступу та навчання.
Як мають виглядати вікна реєстрації в залежності від Вашої попередньої підготовки з математики.
За матеріалами сайту Приймальної комісії КПІ pk.kpi.ua.