Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Друга гра “Що? Де? Коли?” весняної серії

Вже завтра в п’ятницію 26.02.2021 о 17.00 розпочнеться друга гра “Що? Де? Коли? – Автоматизація” на кафедрі АЕМС-ЕП за посиланням

Додатково буде проводитися онлайн-трансляція гри на ютуб-каналі кафедри

Постер з командою, яка буде приймати участь:

Закликаємо прийняти участь у грі і задати студентам питання за фахом, заповнивши гугл-форму! Питання повинні бути на логіку і міркування, і такими, щоб студенти могли на них відповісти за 1 хвилину роздумів.

Турнірна таблиця команд весняної серії ігр.

Відео з першої гри весняної серії

Заходьте до телеграм-чату гри для того, щоб стежити за останніми новинами клубу на кафедрі за адресою.

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти