Відкриття ігор кафедри “Що? Де? Коли?”

Стартовала серія зимових ігор “Що? Де? Коли?”, яка проводиться на кафедрі в дистанційному режимі.

Відео з першої гри

До вашої уваги пропонується турнірна таблиця з 5-ма командами зі студентів, які проявили бажання прийняти участь у грі.

Для інтелектуальної розрядки після напруженого навчального тижня під час карантину щоп’ятниці о 17:00 проходитимуть онлайн-інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» за тематикою спеціалізації автоматизація електромеханічних систем, електропривод та електромобільність.

Візьміть участь у грі, і задайте студентам питання за фахом, заповнивши гугл-форму.

Питання повинні бути на логіку і міркування, і такими, щоб студенти могли на них відповісти за 1 хвилину роздумів.

Перша гра розпочнеться у цю п’ятницю, 27.11.2020 о 17.00.

Зайдіть в телеграм-чат гри для того щоб стежити за останніми новинами за адресою.

Ви так само можете подивитися гру онлайн – посилання буде в чаті гри.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення