Соціологічне дослідження для студентів і викладачів

До кінця тижня на головній сторінці особистого кабінету в системі «Електронний кампус КПІ» розміщено посилання на соціологічне опитування студентів і викладачів, що проводиться навчально-науковим центром прикладної соціології «Соціоплюс».

Якщо ви маєте ідеї, пропозиції, хочете висловити власну оцінку, виявити основні проблеми, з якими стикаєтесь щодня під час навчання та викладання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, просимо не зволікати із заповненням анкети.

З питаннями звертайтеся за контактами:
Телефон: (044) 204-81-47
E-mail: socioplus@kpi.ua

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення