Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Подача заяв вступників в е-формі на основі диплома мол. спец.

Процедура подачі заяв вступників в електронній формі на основі диплома молодшого спеціаліста

У зв’язку з пандемією COVID-19 заяви на основі диплома молодшого спеціаліста у 2020 році в КПІ ім. Ігоря Сікорського подаються виключно електронно.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського розроблено електронну анкету для подачі попередніх заяв на реєстрацію для участі у конкурсному відборі для вступу на освітній рівень «бакалавр» за дипломом молодшого спеціаліста. Заяви подаються через сайт https://anketa.kpi.ua у розділі «Для молодших спеціалістів».

Подача заяв вступників в електронній формі за дипломом молодшого спеціаліста почнеться 13 серпня о 9:00. Для успішної реєстрації підготуйте:

• сканкопію фотокартки зі співвідношенням сторін 3х4 (вимоги до фото (https://anketa.kpi.ua/photos/))
• сканкопію одного з документів, що посвідчує особу (ID-картка, паспорт (книжечка), закордонний паспорт)
• сканкопію номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)
• сканкопію інформаційної картки до сертифікату ЗНО
• усі сканкопії повинні бути у форматі файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розміром не більше 1 Мб

Обирай першим пріоритетом конкурсну пропозицію
“141 Електроенергетика,електротехніка та електромеханіка. Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”

Більш детально ознайомитись з інструкцією можна на сайті приймальної комісії за посиланням (https://anketa.kpi.ua/instruction-ms/).

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2020/2021 навчального року


Всього навчається: 155,
з них на бюджеті: 150.

ОголошенняОсвітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення
Партнери

Центр міжнародної освіти