Реєстрація електронних кабінетів вступників до ВНЗ

​​Сьогодні, 01 серпня, розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти.

Подача заяв на вступ розпочнеться з 05 серпня — до магістратури, та з 13 серпня — до бакалаврату.

Вступники до магістратури, якщо ви не встигли створити електронні кабінети, переходьте за посиланням. Детальна інструкція вже на сайті Приймальної комісії.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.