Майстер-клас

Реєстрація на майстер клас з програмування

Реєстрація на майстер клас. Запрошуємо на майстер-класи з програмування на C++.

Тематика лекцій:

1. Знайомство з Arduino. Основні особливості програмування на мові С++, оператори та цикли.

2. Розумний будинок. Ознайомлення з принципами роботи основних датчиків та елементів систем розумних будинків. Програмування елементів: освітлення, сигналізації та ін.

3. Робота з вхідними даними від датчиків систем розумних будинків. Вивід інформації на дисплей операторів та моніторинг їх на комп’ютері.

4. Робот-машинка. Двигуни постійного струму та редуктори. Бездротове керування рухом робота за допомогою Bluetooth модуля.

Реєстрація на майстер клас за формою

Прізвище*

Ім’я

По батьковіbr />

Контактний телефон

В якому навчальному закладі навчаєтесь?

Тематика якого майстер-класу вас цікавить?* (відмітьте вірну відповідь)

* (обов'язково)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.