КПІшні баталії: «Битва факультетів»

5717cd15a503877ec050d

«Битва факультетів» — один з найбільших університетських заходів, націлений на дружню боротьбу і демонстрацію студентських талантів. Традиційно «Битва» організовується Студентською радою КПІ і складається з трьох етапів — спортивного, інтелектуального та творчого. Дати варіюються, але «Битва» завжди проходить восени.
Спортивний етап

6df575d90631290106bfb

Змагання, що перевіряють витримку та вміння працювати згуртовано. Локації розташовані на території КПІ: гравці мають свій власний маршрут і переміщуються, виконуючи різноманітні спортивні завдання. Результати фіксуються і вносяться до загальної таблиці. Переможець етапу визначається за кількістю часу, витраченого на вирішення задач на кожній окремій точці.
Збірна факультету — п’ять гравців, обов’язкова умова — наявність у команді хоча б однієї дівчини.

Інтелектуальний етап
b43b1990ef24767bfda2b
Проводиться у Бібліотеці КПІ у форматі «Що? Де? Коли?» — три тури по 12 запитань, на кожне по хвилині. З собою бажано мати блокнот та ручку. Виграє факультет, чия команда дала найбільше правильних відповідей.
Збірна має таку саму кількість учасників, як і у спортивному етапі.

Творчий етап
47be3ebe8bd38d13c7168
Можливість продемонструвати потенціал факультету у форматі танцю, музичного або театрального виступу, що зазвичай займає не більше п’яти хвилин. Вистава відбувається на сцені ЦКМ КПІ, де члени журі й визначають переможця за стандартними критеріями — артистизм, оригінальність, якість виконання та відповідність темі.
Кількість учасників збірної необмежена.

Фінал: журі, переможці, призи
Журі — це відомі діячі мистецтва та суспільства, випускники КПІ, представники адміністрації та компаній-партнерів.
За загальною кількістю балів визначають призерів та чемпіонів кожного етапу. Онлайн-голосуванням обирається факультет, команда якого найбільше сподобалась глядачам. Факультети-щасливчики нагороджуються партнерами заходу — від сертифікатів до грошових чеків і цінних подарунків.
Это невероятные впечатления. Я бы сопоставил эту победу с победой на «Евровидение», по эмоциям точно. Первые два этапа были легкими, достаточно было просто хорошо составить команду и не лажать. А вот последний, главный, этап — это то, ради чего стоит жить! Когда у тебя была хорошая сценка, а из неё режиссёр оставляет только минутный танец, суть которого была в светодиодах. И вот остаётся 10 минут до выступления, а у нас 4 комплекта не горит! И я как ненормальный ищу человека, который был с паяльником на «Битве» в тот день — и я его нашёл! Бедный Валерчик за 5 минут спаял 4 комплекта — это было невероятно. Ну а самое главне — это буря эмоций, фонтан эмоций, когда тебя награждает Женя Галич. Не передать словами то, что творилось у нас всех в сердцах. Я обязательно повторю это!
Дмитро Юденко, голова СР ІЕЕ, переможця «Битви факультетів 2017»
Медіаплатформа KPI TV знімає онлайн-трансляцію, а КПІшні інформаційні ресурси (Студентство КПІ, Студгородок КПИ, КПИ Live) усіляко підтримують захід.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.