ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

КПІшні баталії: «Битва факультетів»

5717cd15a503877ec050d

«Битва факультетів» — один з найбільших університетських заходів, націлений на дружню боротьбу і демонстрацію студентських талантів. Традиційно «Битва» організовується Студентською радою КПІ і складається з трьох етапів — спортивного, інтелектуального та творчого. Дати варіюються, але «Битва» завжди проходить восени.
Спортивний етап

6df575d90631290106bfb

Змагання, що перевіряють витримку та вміння працювати згуртовано. Локації розташовані на території КПІ: гравці мають свій власний маршрут і переміщуються, виконуючи різноманітні спортивні завдання. Результати фіксуються і вносяться до загальної таблиці. Переможець етапу визначається за кількістю часу, витраченого на вирішення задач на кожній окремій точці.
Збірна факультету — п’ять гравців, обов’язкова умова — наявність у команді хоча б однієї дівчини.

Інтелектуальний етап
b43b1990ef24767bfda2b
Проводиться у Бібліотеці КПІ у форматі «Що? Де? Коли?» — три тури по 12 запитань, на кожне по хвилині. З собою бажано мати блокнот та ручку. Виграє факультет, чия команда дала найбільше правильних відповідей.
Збірна має таку саму кількість учасників, як і у спортивному етапі.

Творчий етап
47be3ebe8bd38d13c7168
Можливість продемонструвати потенціал факультету у форматі танцю, музичного або театрального виступу, що зазвичай займає не більше п’яти хвилин. Вистава відбувається на сцені ЦКМ КПІ, де члени журі й визначають переможця за стандартними критеріями — артистизм, оригінальність, якість виконання та відповідність темі.
Кількість учасників збірної необмежена.

Фінал: журі, переможці, призи
Журі — це відомі діячі мистецтва та суспільства, випускники КПІ, представники адміністрації та компаній-партнерів.
За загальною кількістю балів визначають призерів та чемпіонів кожного етапу. Онлайн-голосуванням обирається факультет, команда якого найбільше сподобалась глядачам. Факультети-щасливчики нагороджуються партнерами заходу — від сертифікатів до грошових чеків і цінних подарунків.
Это невероятные впечатления. Я бы сопоставил эту победу с победой на «Евровидение», по эмоциям точно. Первые два этапа были легкими, достаточно было просто хорошо составить команду и не лажать. А вот последний, главный, этап — это то, ради чего стоит жить! Когда у тебя была хорошая сценка, а из неё режиссёр оставляет только минутный танец, суть которого была в светодиодах. И вот остаётся 10 минут до выступления, а у нас 4 комплекта не горит! И я как ненормальный ищу человека, который был с паяльником на «Битве» в тот день — и я его нашёл! Бедный Валерчик за 5 минут спаял 4 комплекта — это было невероятно. Ну а самое главне — это буря эмоций, фонтан эмоций, когда тебя награждает Женя Галич. Не передать словами то, что творилось у нас всех в сердцах. Я обязательно повторю это!
Дмитро Юденко, голова СР ІЕЕ, переможця «Битви факультетів 2017»
Медіаплатформа KPI TV знімає онлайн-трансляцію, а КПІшні інформаційні ресурси (Студентство КПІ, Студгородок КПИ, КПИ Live) усіляко підтримують захід.

Similar posts
  • Лекція від підприємства-партнера Vect... Лекція від підприємства-партнера факультету ФЕА – компанії VectorVS В четвер 7 грудня 2023 року відбулась лекція від підприємства-партнера нашого факультету для студентів кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу від компанії VectorVS. Спікер-експерт Олександр Литовченко, який є випускником КПІ 2007 року, для студентів 1 курсу магістратури в очному режимі провів  дуже цікаву лекцію на тему ««Енергозберігаючі [...]
  • Наукове співробітництво з THM Наукове співробітництво КПІ імені Ігоря Сікорського та Технічного університету Центрального Гессена Незважаючи на війну КПІ імені Ігоря Сікорського продовжує наукове співробітництво з  Технічним університетом Центрального Гессена. В рамках цього співробітництва останні півроку аспірантка кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ганна Землянухіна провела, виконуючи дослідження за [...]
  • Перелік освітніх компонент, за якими ... Перелік освітніх компонент, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу планує здійснювати практичну підготовку в очному режимі До уваги здобувачів освітніх рівнів бакалавра та магістра за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, які навчаються за освітньо-професійними програмами “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” першого та другого рівнів! Наразі заплановано проведення очних занять з наступних [...]
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]
  • Розробка сучасних пристроїв промислов... Розробка сучасних пристроїв промислової автоматизації 16.02.2023 року для студентів другого та третього курсу відбувся семінар «Розробка сучасних пристроїв промислової автоматизації», який провів випускник кафедри 2015 року Дмитро Пушніцин, що наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська Республіка). Дмитро розповів студентам про компанію Siemens у Чехії; основні напрями роботи [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти