“Sikorsky Challenge 2016”

“Sikorsky Challenge 2016” кафедра АЕМС-ЕП

“Sikorsky Challenge 2016”. Від кафедри АЕМС-ЕП в рамках цього конкурсу викладачі нашої кафедри Пересада С. М., Ковбаса С. М. представили проект «Енергоефективний електропривод електробусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням».

Sikorsky Challenge 2016 кафедра АЕМС-ЕП прийняла участь

“Sikorsky Challenge” створено на базі НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та Наукового парку “Київська політехніка” для пошуку професіоналів і новаторів у сфері інженерії та проектування, студентів, аспірантів, наукових працівників, які мають інноваційні ідеї або готові проекти; підприємців і стартаперів, які шукають фінансування і команди. Це надійна і вигідна екосистема для інвестиційних і венчурних фондів, приватних інвесторів, бізнес-ангелів і міжнародних експертів, що дає гарантовано високий результат. Так за результатами «Sikorsky Challenge 2015» 29 переможців фестивалю інноваційних проектів зібрали більше 26 млн. долларів США інвестицій, 9 пройшли школу Стартапу.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.