Перемога в олімпіаді, Мельник А.В.

Вітаємо Мельника Андрія Владиславовича, студента кафедри АЕМС-ЕП!

Вітаємо Мельника Андрія Владиславовича, студента 2-го курсу ФЕА, кафедри АЕМС-ЕП з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики, яка проходила у квітні 2012 року у м. Харків, Україна, де він посів трете призове місце! Бажаємо успіху та творчого натхнення до перемог!

Завдання олімпіади з фізики зазвичай мають дуже нетипові задачі без будь-яких рамок. Тому для їх вирішення потрібні грунтовні знання та вміння їх використовувати. На олімпіаді з фізики для технічних факультетів в КПІ зазвичай розглядаються теми механіки, електрофізики, фізики рідини, атомну фізику. На Всеукраїнському рівні коло завдань ширше, включає молекулярну фізіку та ін.

diplom_melnik

melnik2

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.