ВЗАЄМОЗВ’ЯЗАНА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА МЕТАЛООБРОБКИ РІЗАННЯМ

Сучасне верстатобудування потребує підвищення показників точності металообробки та раціонального вибору алгоритмів управління процесом. Точність визначається різноманітними факторами і суттєво залежить від статичних і динамічних характеристик електроприводів верстатів. Всі види механізованої обробки металів різанням здійснюються на металорізальних верстатах, кожен з яких являє собою пружну багатомасову систему з багатьма ступенями свободи.

Особливістю металорізальних верстатів є те, що в процесі металообробки існує залежність між собою окремих переміщень та зусиль, або, інакше, наявність внутрішніх зв’язків узагальнених координат. Проявляються ці зв’язки у тому, що при спробі викликати одне переміщення, виникають також і інші переміщення у системі верстат – пристосування – інструмент – деталь (ВПІД). Розрізняють зв’язки статичні (по координаті), швидкісні (по першій похідній координати за часом) і динамічні, інерційні (по другій похідній координати).

ВЗАЄМОЗВ’ЯЗАНА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА МЕТАЛООБРОБКИ РІЗАННЯМ Теряєв В.І., доц., Ткаченко М.М., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.