Розвиток напівпровідникової техніки дає широкі можливості для побудови високоточних систем керування машинами змінного струму і використання їх в різних галузях промисловості. У зв’язку з цим зростаєчастка електроприводів на основі синхронних машин, які на даних час можуть ефективно застосовуватись для потужностей до 100 кВт. Тому, при побудові систем керування на основі синхронних машин, потрібно враховувати особливості їх конструкції, способи реалізації алгоритмів керування для досягнення високих енергетичних показників та задоволення вимог технологічного процесу.

ЗАСТОСУВАННЯ СИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ЗІ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Пересада С.М., д.т.н, проф.;Зайченко Ю.М., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.