Розвиток напівпровідникової техніки дає широкі можливості для побудови високоточних систем керування машинами змінного струму і використання їх в різних галузях промисловості. У зв’язку з цим зростаєчастка електроприводів на основі синхронних машин, які на даних час можуть ефективно застосовуватись для потужностей до 100 кВт. Тому, при побудові систем керування на основі синхронних машин, потрібно враховувати особливості їх конструкції, способи реалізації алгоритмів керування для досягнення високих енергетичних показників та задоволення вимог технологічного процесу.

ЗАСТОСУВАННЯ СИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ЗІ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Пересада С.М., д.т.н, проф.;Зайченко Ю.М., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування