Розвиток напівпровідникової техніки дає широкі можливості для побудови високоточних систем керування машинами змінного струму і використання їх в різних галузях промисловості. У зв’язку з цим зростаєчастка електроприводів на основі синхронних машин, які на даних час можуть ефективно застосовуватись для потужностей до 100 кВт. Тому, при побудові систем керування на основі синхронних машин, потрібно враховувати особливості їх конструкції, способи реалізації алгоритмів керування для досягнення високих енергетичних показників та задоволення вимог технологічного процесу.

ЗАСТОСУВАННЯ СИНХРОННИХ ДВИГУНІВ ЗІ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Пересада С.М., д.т.н, проф.;Зайченко Ю.М., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.