За останні декілька років широке розповсюдження у різних сферах промисловості отримали елементи, що базуються на мікроелектромеханічних системах, так званих МЕМСах. Популярність даних пристроїв обумовлена в першу чергу простотою їхнього використання, відносно низькою вартістю і малими габаритами. МЕМС-прилади зазвичай виготовляють на кремнієвій основі і вони складаються з низки елементів, які призначені для виконання більше ніж однієї функції.

СУЧАСНІ МІКРОЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ – АКСЕЛЕРОМЕТРИ Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Димко С.С., ас.; Хітько М.А., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.