За останні декілька років широке розповсюдження у різних сферах промисловості отримали елементи, що базуються на мікроелектромеханічних системах, так званих МЕМСах. Популярність даних пристроїв обумовлена в першу чергу простотою їхнього використання, відносно низькою вартістю і малими габаритами. МЕМС-прилади зазвичай виготовляють на кремнієвій основі і вони складаються з низки елементів, які призначені для виконання більше ніж однієї функції.

СУЧАСНІ МІКРОЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ – АКСЕЛЕРОМЕТРИ Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Димко С.С., ас.; Хітько М.А., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування