Як відомо, система Matlab була створена як мова програмування високого рівня для різних технічних обчислень. Вона увібрала в себе не тільки передовий досвід розвитку і комп’ютерної реалізації чисельних методів, накопичений за останні три десятиліття, але і весь історичний досвід становлення математики. Однією з найважливіших рис системи Matlab є можливість її використання для різноманітних науково-технічних задач.

Зокрема, великі перспективи має застосування Matlab при вивченні теорії систем автоматичного керування (САК), у тому числі теорії цифрових САК.

ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ MATLAB ПРИ ВИВЧЕННІ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Сівак О.Ю., студент (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.