На даний час актуальним питанням є впровадження енергозберігаючих технологій в народне господарство. Одним з об’єктів керування, де можливе суттєве енергозбереження, є промисловий кондиціонер, адже технологія одночасного керування температурою та вологістю повітря передбачає “алогічне” поєднання попереднього політропічного або адіабатичного його охолодження з наступним нагріванням. Таким чином, прямоточні системи кондиціювання є високоенергозатратними і значна частина цієї енергії в буквальному розумінні викидається в атмосферу. Санітарні норми та правила дозволяють для цілої низки приміщень використання рециркуляції повітря. У цьому випадку параметри вхідного повітря кондиціонера суттєво ближче до заданих і економиться певна частина енергії на його обробку. Проте, дещо ускладнюється задача автоматичного керування через появу додаткового зворотного зв’язку в об’єкті керування через канал рециркуляції повітря.

ФУНКЦІОНАЛЬНА СХЕМА СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПРОМИСЛОВИМ КОНДИЦІОНЕРОМ З РЕЦИРКУЛЯЦІЄЮ ПОВІТРЯ Шибіко В.С., магістрант, Кіселичник О.І., доцент, к.т.н.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.