УЗАГАЛЬНЕНА КІНЕМАТИЧНА СХЕМА ПЕРЕДАТОЧНОГО ПРИСТРОЮ ЕМС ПІДВИЩЕНОЇ ТОЧНОСТІ

Практично всі види механічних передач (МП) характеризуються тим, що в них можлива присутність ланок з пружно – дисипативними властивостями, зазорів у зачепленнях, внутрішнього тертя в валах, в’язкого тертя змащення, аеродинамічного опору руху. При цьому ряд моментів опору, створюваних вказаними видами тертя, носить розподілений та нелінійний характер. Вказані фактори мають значний вплив на динамічні властивості електромеханічних систем (ЕМС). При аналізі та синтезі багатомасових ЕМС доцільно об’єднати механічну частину двигуна (ротор), МП та виконавчий орган в загальний об’єкт керування. Із викладеного випливає, що такий об’єкт керування представляє собою складну нелінійну динамічну механічну систему із змінними і розподіленими параметрами.

УЗАГАЛЬНЕНА КІНЕМАТИЧНА СХЕМА ПЕРЕДАТОЧНОГО ПРИСТРОЮ ЕМС ПІДВИЩЕНОЇ ТОЧНОСТІ Теряєв В.І., доц.; Мельник А.О., студент 5 курсу (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.