Во всех развитых странах мира в последние годы резко возрос интерес к электромобилям. В настоящее время в мире их насчитывают около полумилиона. Планируется, что к середине этого века подавляющее большинство машин будут электрическими.

СРАВНИТЕЛЬНАЯ ХАРКТЕРИСТИКА ЭНЭРГОЭФЕКТИВНОСТИ ЭЛЕКТРОМОБИЛЯ Ковальчук А.В.,доц; Мельник С.А., бакалавр(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.