Сучасні системи керування електроприводами змінного струму на даному етапі розвитку мікропроцесорної техніки вже не в змозі обійтися без високоточних перетворювачів частоти або контролерів із вбудованими регуляторами. Проте для налаштування останніх потрібно знати точні значення коефіцієнтів регулювання, або хоча б приблизний інтервал допустимих значень. Для цього система керування має бути повністю розрахована та виконаний синтез регулятора відомими методами. Проте постає питання: як настроювати параметри регулятора, якщо синтез виконати або неможливо, або невідомі усі параметри досліджуваної системи?

ОПТИМІЗАЦІЯ ПЕРЕХІДНОГО ПРОЦЕСУ КУТОВОЇ ШВИДКОСТІ ДЛЯ СПРОЩЕНОЇ СХЕМИ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Бур’ян С.О., асистент, Клименко Є.О., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування