Сучасні системи керування електроприводами змінного струму на даному етапі розвитку мікропроцесорної техніки вже не в змозі обійтися без високоточних перетворювачів частоти або контролерів із вбудованими регуляторами. Проте для налаштування останніх потрібно знати точні значення коефіцієнтів регулювання, або хоча б приблизний інтервал допустимих значень. Для цього система керування має бути повністю розрахована та виконаний синтез регулятора відомими методами. Проте постає питання: як настроювати параметри регулятора, якщо синтез виконати або неможливо, або невідомі усі параметри досліджуваної системи?

ОПТИМІЗАЦІЯ ПЕРЕХІДНОГО ПРОЦЕСУ КУТОВОЇ ШВИДКОСТІ ДЛЯ СПРОЩЕНОЇ СХЕМИ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Бур’ян С.О., асистент, Клименко Є.О., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.