Сучасні системи керування електроприводами змінного струму на даному етапі розвитку мікропроцесорної техніки вже не в змозі обійтися без високоточних перетворювачів частоти або контролерів із вбудованими регуляторами. Проте для налаштування останніх потрібно знати точні значення коефіцієнтів регулювання, або хоча б приблизний інтервал допустимих значень. Для цього система керування має бути повністю розрахована та виконаний синтез регулятора відомими методами. Проте постає питання: як настроювати параметри регулятора, якщо синтез виконати або неможливо, або невідомі усі параметри досліджуваної системи?

ОПТИМІЗАЦІЯ ПЕРЕХІДНОГО ПРОЦЕСУ КУТОВОЇ ШВИДКОСТІ ДЛЯ СПРОЩЕНОЇ СХЕМИ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Бур’ян С.О., асистент, Клименко Є.О., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".