МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц.

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІДСИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА

Побудова електроприводів постійного струму на основі вентильних двигунів з мікроконтролерною системою керування дозволяє підвищити енергоефективність, точність, надійність та покращити динамічні характеристики системи. Такий підхід також полегшує інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (таких, як Ethernet та EtherCAT).

Метою роботи є розробка алгоритму та програми декодування сигналів датчиків Холла з метою формування сигналів керування силовими ключами інвертора вентильного двигуна.

МІКРОКОНТРОЛЕРНА ПІД-СИСТЕМА ПРОГРАМНОГО ДЕКОДУВАННЯ СИГНАЛІВ ДАВАЧІВ ХОЛЛА Максимчук П.М., студент, Коваленко І.О., к.т.н., доц. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.