Насосні установки – це складні електромеханічні системи, що використовуються у всіх галузях промисловості, сільського та комунального господарства. Велика кількість наукових робіт присвячена дослідженню режимів роботи таких установок з метою побудови енергоефективних та оптимальних за енергоспоживанням систем керування. Однак поряд із цим дуже мало уваги приділяється гідравлічній мережі, як окремій невід’ємній складовій усього гідротранспортного комплексу. Навіть у будинку, що має декілька поверхів – це складна розподілена система, з великою кількістю споживачів та втратами, не кажучи вже про мережі цілого міста. Тому розробка математичного опису насосних комплексів з врахуванням особливостей чи просторового розподілення гідромережі є актуальним завданням.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПАРАЛЕЛЬНО З’ЄДНАНИХ НАСОСІВ З УРАХУВАННЯМ ПРОСТОРОВОГО РОЗПОДІЛУ ТРУБОПРОВОДУ Бур’ян С.О., к.т.н., ст. викладач, Печеник М.В., к.т.н., доц., Барановська К.В., магістрантка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.