ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МАШИНИ ПОДВІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

Існує ряд технологічних задач, в яких цілі керування досягаються при обмеженому діапазоні регулювання кутової швидкості  (20 – 30) % відносно синхронної. Для таких задач високу ефективність електромеханічного перетворення енергії дозволяє досягти регулювання по схемі машини подвійного живлення (МПЖ).

Мета дослідження. Оцінити розповсюдження та переваги електромеханічних систем на основі МПЖ, показати актуальність подальшого розвитку теоретичних та практичних рішень, пов’язаних з керуванням та впровадженням таких систем.

ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МАШИНИ ПОДВІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ Пересада С. М., д.т.н., проф., Благодір В. О., магістр (pdf)

2018/2019 навчального року

Увага

Оновлено інформацію щодо розкладу викладачів та студентів (фінальний вигляд залежить від правок викладачів інших кафедр, що викладають нашим студентам). Сформовано кураторський склад кафедри. (за посиланнями)