ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З ВЛАСТИВІСТЮ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ПАРАМЕТРІВ Островерхов М.Я., доц.; Підгаєць А.П., студент

Сучасні виробники електромеханічного обладнання характеризуються політикою виробництва комплектних електроприводів без надання повної інформації про їх параметри. Експериментально визначені параметри можуть бути не точними або змінюватись в наслідок нагрівання електродвигунів, що ставить технологічні задачі без точних знань щодо об’єкту керування. Для вирішення цієї задачі застосовуються робастні регулятори.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ІЗ ВЛАСТИВІСТЮ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ПАРАМЕТРІВ Островерхов М.Я., доц.; Підгаєць А.П., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.