Рішення актуального для України завдання різкого підвищення вуглевидобутку вимагає ґрунтовної реконструкції існуючих шахт, їх підйомних установок (ШПУ) та відповідних систем електроприводу (ЕП).

При потужностях ЕП існуючих ШПУ, які перевищують 1000-1200 КВт, звичайно використовують дводвигунні електроприводи з асинхронними електродвигунами з фазним ротором, керування якими в періоди розгону та автоматизація в період гальмування виконуються на основі використання досить складних пуско-регульовочних реостатів, пристроїв електродинамічного гальмування, релейноконтакторних схем.

Застосування сучасних методів векторного керування дозволяє забезпечити автоматизацію керування режимами роботи шахтних підйомних установок на основі більш простих та економічних асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором та потребує розробки функціональних і структурних схем проведення відповідних досліджень.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ З ДВОДВИГУННИМ ВЕКТОРНОКЕРОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Поляков Г.В., магістрант; Попович М.Г., д.т.н., професор (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.