МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD TITAN

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD TITAN Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент

Одним із основних шляхів підвищення продуктивності виробництва, покращення якості продукції та зниження енергоспоживання є підвищення рівня автоматизації виробництва. Для забезпечення конкурентної здатності продукції сучасні системи керування повинні забезпечувати можливість зміни технологічних параметрів та модифікації технологічного процесу. Це дозволяє випускати декілька типів продукції на одному обладнанні без заміни програмного забезпечення. В більшості випадків виникає задача створення інтерфейсу для керування не складним технологічним процесом.

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ЛЮДИНО-МАШИННОГО ІНТЕРФЕЙСУ НА ОСНОВІ MFD-TITAN Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Макарчук О.М. магістрант; Діравка В.В. студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.