На сучасному етапі розвитку технології та інформатизації вже не можна собі уявити промисловий виробничий процес без участі інтелектуальної перетворювальної техніки. Світовий ринок заполонили гіганти виробництва перетворювачів, такі як ABB, Schneider Electric, Lenze, Mitsubishi Electric та інші. Різноманітність функцій та модельних ліній дають можливість підібрати оптимальний варіант для підвищення енергоефективності, надійності та інших показників будь-якого промислового технологічного процесу. Разом з тим через це різноманіття інколи важко зробити доцільний вибір, так як функціональне призначення однотипних перетворювачів, що пропонують різні виробники майже не відрізняється. Тому актуальною задачею є проаналізувати можливості сучасної перетворювальної техніки та зробити висновки про доцільність їх використання у різних галузях промисловості, комунальних та сільських господарств.

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ПРОМИСЛОВОЇ ПЕРЕТВОРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ Бур’ян С.О., асистент; Ворощенко В.Ю., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.