Системи керування електроприводом на основі синхронних двигунів (СД) знайшли широке застосування завдяки високій стабільності регулювання кутової швидкості.

Не дивлячись на те, що всі комерційні синхронні ЕП випускаються із вбудованими давачами швидкості/положення, створення бездавачевих синхронних ЕП є актуальною задачею, оскільки давачі знижують надійність системи, погіршують масогабаритні показники, крім того при визначенні швидкості шляхом диференціювання кута повороту, завади можуть впливати на процес керування.

АЛГОРИТМ БЕЗДАВАЧЕВОГО КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ СИНХРОННОГО ДВИГУНА З ПОСТІЙНИМИ МАГНІТАМИ Ковбаса С.М., к.т.н., доц. ; Онанко А.Ю., асп.; Поляков Г.В., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.