Енергозбереження в системах водозабезпечення промислових об’єктів досягається за рахунок точної відповідності між подаваною кількістю рідини та її необхідним значенням. Це реалізується шляхом впровадження керованих електроприводів та замкнених систем керування за витратами рідини. Одним із підходів для реалізації систем керування є використання принципу пасивності, що дозволяє в порівнянні з використанням П-регуляторів суттєво знижувати статичну похибку, з ПІД-регулятором – уникати диференціювання сигналу похибки (знаходиться похідна лише сигналу завдання), з ПІ-регулятором – покращувати динамічні показники при незначному погіршенні статичних показників.

СТАТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ПРОДУКТИВНІСТЮ НАСОСУ З РЕГУЛЯТОРОМ НА ОСНОВІ ПРИНЦИПУ ПАСИВНОСТІ Кіселичник О., доц., к.т.н.; Потапенко О., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.