СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА

Важливим аспектом в керуванні технологічними об’єктами є проблема забезпечення заданої якості керування за наявності параметричних збурень безпосередньо електромеханічного перетворювача або ж об’єкта керування.

Рівносильною є проблема зменшення втрат енергії на шляху її перетворення до робочого органу механізму. В системах з машинами обертального типу перетворення механічної енергії в поступальний рух здійснюється з допомогою механічних передач – в результаті зменшується ККД системи в цілому, відбувається поступове зношування деталей та частин механізму. В таких випадках доцільним є використання систем автоматичного керування з безконтактними виконавчими пристроями.

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Островерхов М.Я., доц.; Яремов О.І., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.