СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА

Важливим аспектом в керуванні технологічними об’єктами є проблема забезпечення заданої якості керування за наявності параметричних збурень безпосередньо електромеханічного перетворювача або ж об’єкта керування.

Рівносильною є проблема зменшення втрат енергії на шляху її перетворення до робочого органу механізму. В системах з машинами обертального типу перетворення механічної енергії в поступальний рух здійснюється з допомогою механічних передач – в результаті зменшується ККД системи в цілому, відбувається поступове зношування деталей та частин механізму. В таких випадках доцільним є використання систем автоматичного керування з безконтактними виконавчими пристроями.

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Островерхов М.Я., доц.; Яремов О.І., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.