факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Островерхов М.Я., доц.; Яремов О.І., магістрант

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Островерхов М.Я., доц.; Яремов О.І., магістрант

Важливим аспектом в керуванні технологічними об’єктами є проблема забезпечення заданої якості керування за наявності параметричних збурень безпосередньо електромеханічного перетворювача або ж об’єкта керування.

Рівносильною є проблема зменшення втрат енергії на шляху її перетворення до робочого органу механізму. В системах з машинами обертального типу перетворення механічної енергії в поступальний рух здійснюється з допомогою механічних передач – в результаті зменшується ККД системи в цілому, відбувається поступове зношування деталей та частин механізму. В таких випадках доцільним є використання систем автоматичного керування з безконтактними виконавчими пристроями.

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ЗУСИЛЛЯМ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Островерхов М.Я., доц.; Яремов О.І., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери