ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНОЇ СИСТЕМИ КУТОВОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ КПА МЕТОДОМ ФАЗОВОЇ ПЛОЩИНИ Кудін В.Ф., проф.; Шибіко В.С., студент

Метод фазової площини належить до точних методів дослідження нелінійних систем. Найповніше цей метод розроблено для систем другого порядку. Сукупність фазових траєкторій (фазовий портрет ) , що відповідають різним початковим положенням зображуючої точки , дає повне уявлення про динаміку нелінійної системи. Тому дослідження нелінійних систем методом фазової площини по суті зводиться до побудови фазового портрета й аналізу за його допомогою динамічних режимів системи.

ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНОЇ СИСТЕМИ КУТОВОЇ СТА-БІЛІЗАЦІЇ КПА МЕТОДОМ ФАЗОВОЇ ПЛОЩИНИ Кудін В.Ф., проф.; Шибіко В.С., студент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.