ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНОЇ СИСТЕМИ КУТОВОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ КПА МЕТОДОМ ФАЗОВОЇ ПЛОЩИНИ Кудін В.Ф., проф.; Шибіко В.С., студент

Метод фазової площини належить до точних методів дослідження нелінійних систем. Найповніше цей метод розроблено для систем другого порядку. Сукупність фазових траєкторій (фазовий портрет ) , що відповідають різним початковим положенням зображуючої точки , дає повне уявлення про динаміку нелінійної системи. Тому дослідження нелінійних систем методом фазової площини по суті зводиться до побудови фазового портрета й аналізу за його допомогою динамічних режимів системи.

ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ НЕЛІНІЙНОЇ СИСТЕМИ КУТОВОЇ СТА-БІЛІЗАЦІЇ КПА МЕТОДОМ ФАЗОВОЇ ПЛОЩИНИ Кудін В.Ф., проф.; Шибіко В.С., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.