Новий стенд з обладнанням Schneider

Стенд для дослідження промислових систем автоматизації типу MachineStructure компанії Schneider Electric

Студенти 6-го курсу Кіяткін Р. О. і Комарь О. Г. під керівництвом доц. к.т.н. Короля С. В. створили новий стенд для дослідження промислових систем автоматизації типу MachineStructure компанії Schneider Electric. Даний стенд буде застосовуватися в циклі лабораторних робіт з кредитного модуля “Інтегровані системи автоматизації”.

Мета роботи – ознайомлення з принципами побудови систем автоматизації MachineStructure фірми Schneider Electric на прикладі взаємодії промислового контролера M221 Modicon з перетворювачем частоти Altivar 320 через мережу Modbus.

Під час роботи студенти навчаться основам конфігурування промислових контролерів і методиці написання програм автоматизації в середовищі Somachine Basic, ознайомляться з процедурою конфігурування перетворювача частоти, а також навчаться налаштовувати контролер і перетворювач на сумісну роботу через цифрову промислову мережу Modbus.

Обладнання: ПЛК Modicon M221, перетворювач частоти Altivar 320 і технічну підтримку надано компанією Schneider Electric за сприяння директора департаменту Пилипенка Павла Вікторовича, керівника відділу маркетингу і давнього партнера нашої кафедри Шрама Дмитра, і наших випускників: інженера з підтримки технічних рішень Будняка Тараса і Погромської Наталі.

Сайт компанії – за посиланням.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.