Делегація з КрНУ ім.М.Остроградського

Делегація з КрНУ ім. М.Остроградського на кафедрі АЕМС-ЕП, 2014 рік

Делегація з КрНУ ім. М. Остроградського відвідала нашу кафедру в 2014 році. Гості відвідали лабораторії кафедри, де ознайомилися з матеріально-технічною базою та новітнім обладнанням, що має наша кафедра, а також поспілкувалися з молодими науковцями.

26 квітня 2014 року нашу кафедру відвідали гості із Кременчуцького Національного Університету ім. М. Остроградського – завідувач кафедри систем автоматичного керування та електроприводу д.т.н., професор Родькін Дмитро Йосипович та директор учбово-наукового Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем керування д.т.н., професор Чорний Олексій Петрович.

Делегація з КрНУ ім. М.Остроградського. Кафедра АЕМС-ЕП

Кафедра підтримує наукові та творчі зв’язки з цим університетом протягом довгого періоду часу.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.