Делегація з КрНУ ім. М.Остроградського

Гості відвідали лабораторії кафедри, де ознайомилися з матеріально-технічною базою та новітнім обладнанням що має наша кафедра, а також поспілкувалися з молодими науковцями.

26 квітня 2014 року нашу кафедру відвідали гості із Кременчуцького Національного Університету ім. М.Остроградського – завідувач кафедри систем автоматичного керування та електроприводу д.т.н., професор Родькін Дмитро Йосипович та директор учбово-наукового Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем керування д.т.н., професор Чорний Олексій Петрович.

deleg1

deleg2

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.06.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу.