ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Мисак Данило Тарасович

Мисак Данило Тарасович

Студент: Мисак Данило Тарасович

Керівник: доц., к.т.н. Ковбаса С.М.

Тема: “Підвищення показників якості систем бездавачевого керування асинхронними двигунами за рахунок використання багаторівневих інверторів

Анотація

     В даному дипломному проекті проведено аналітичний огляд схем багаторівневих інверторів. Наступним кроком був розроблений алгоритм керування ключами трирівневого інвертора, після чого була складена його математична модель, та протестована на активно-індуктівній загрузці, та скалярній системі керування АД. Також було розроблено алгоритм бездавачевого векторного керування асинхронним двигуном, який забезпечує локальне асимптотичне відпрацювання заданих траєкторій кутової швидкості і потокозчеплення при дії невідомого постійного моменту навантаження, а також асимптотичну орієнтацію керування по вектору потокозчеплення ротора. Були розроблені та описані структурна, та електрична-принципова схеми експериментального стенду для практичної реалізації алгоритму бездавачевого керування АД з трирівневим інвертором. Далі було проемульовано роботу трирівневого інвертора в зменшеному режимі за допомогою звичайного інвертора, та зниженої напруги в ланці постійного струму та проаналізовано отримані експериментальні дані.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти