5. Аналіз наукового співробітництва 2019 р.

Аналіз наукового співробітництва 2019 р.

5. Аналіз наукового співробітництва з науковими установами НАН України та галузевими академіями наук України. Навести приклади (утворені у 2019 році спільні структурні підрозділи, напрями досліджень, видавнича діяльність, результативність спільної співпраці, створення спільних центрів колективного користування наукоємним обладнанням).

Кафедра спільно з Інститутом електродинаміки НАН України проводить постійно діючий семінар наукової ради НАН України “Наукові основи електроенергетики” за напрямом “Теорія і практика складних багатовимірних електромеханічних систем” (керівники проф. Пересада С. М., доц. Ковбаса С. М.), у звітному році проведено 10 спільних семінарів.

Д.т.н., проф. Пересада С. М. є членом спеціалізованої вченої ради Д26.187.01 при інституті електродинаміки НАНУ, а також членом редколегії журналу «Технічна електродинаміка».

Виконуються спільні дослідження в рамках виконання д/б теми №2203р (представник ІЕД: головний науковий співробітник Інституту електродинаміки НАНУ, д.т.н., проф. Михальський В. М.)

Кафедра має відділення цільової підготовки НТУУ “КПІ” при ІЕД НАН України. Студенти кафедри регулярно проходять практики в ІЕД.