факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРОТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ Димко С.С., асистент; Смірнов С.А., магістрант

На сьогоднішній день широкого розповсюдження в промисловості набули регульовані електроприводи на базі синхронних двигунів з постійними магнітами ( СДПМ ). У зв’язку з цим, розробка і дослідження нових алгоритмів керування синхронними двигунами, які б відповідали вимогам нових технічних застосувань є актуальною науковою задачею.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРОТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ Димко С.С., асистент; Смірнов С.А., магістр ант ( pdf )

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,