ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Конференція Комітету Європи Горизонт 2020

Конференція комітету “Горизонт 2020” – Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт

Представник від України, Пересада Сергій Михайлович, завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” прийняв участь у 28-му засіданні Програмного комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» (SMART, GREEN and INTEGRATED TRANSPORT) м. Брюссель, Королівство Бельгія, 27-29 січня 2020 року.

Засідання програмних комітетів проводяться з метою ознайомлення представників країн-членів Європейського Союзу та країн асоційованих із Рамковою програмою Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (далі – програма «Горизонт 2020»), із порядком проведення нових конкурсів програми «Горизонт 2020», порядком проведення відбору проектів за конкурсами, прийоми запитів, на які було завершено конкурси, та новини напрямів, за якими відбувається засідання програмних комітетів, надання важливої інформації для подальшого використання країнами для поширення участі у програмі «Горизонт 2020» та вдосконалення проектів, що подаються на конкурси.

Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт каф. АЕМС-ЕП

Представник програмного комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» проф. Пересада С. М. взяв участь у засіданні програмного комітету, роботу якого було присвячено обговоренню низки питань за напрямом його діяльності.

В рамках засідання було висвітлено наступні питання:
  • затвердження порядку денного поточного засідання;
  • обговорення результатів попереднього засідання, яке проходило 22 жовтня 2020 р.;
  • інформація від головуючого:
  1. програма “Горизонт Європа“, конфігурація, дії Комітету;
  2. кластер 5 – стан формування;
  3. місія “Кліматично нейтральні та розумні міста“ (Climate neutral and smart cities);
  4. програма “Європейська Зелена справа“ (The Europian Green Deal);
  5. зміни в робочій програмі на 2020 рік;
  6. огляд результатів двоступеневого конкурсу 2019 року та одноетапного конкурсу 2020 року програми “Мобільність для зростання“ (Mobility for Growth).

Висновки та пропозиції за результатами засідання. Участь у програмі «Горизонт 2020» та в майбутній “Горизонт Європа “ є важливою для інтеграції вітчизняної науки і промисловості в європейський науково-технічний простір. Вона надає нові можливості українським дослідникам для реалізації їхніх наукових досліджень. Попередньо визначено, що діяльність комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» буде позиціюнуватися в кластерах: “4 – Digital, industry and space” та головним чином “5 – Climate, energy and mobility”.

Стратегія “Горизонт Європа“ передбачає головну кінцеву мету – мешканці Європи мають побачити результати програми в усіх сферах життя і своєї діяльності, тому переваги будуть надаватися великим комплексним проектам з високим рівнем TRL (технічний рівень готовності).

Участь представника від України в засіданні програмного комітету дозволила отримати інформацію, що надається лише в рамках засідання і зможе бути передана для обробки та використання у роботі Національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020» згідно правил проведення програмних комітетів.

Similar posts
  • Збори трудового колективу кафедри Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету [...]
  • Інженерний тиждень “KPISchool&#... Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та [...]
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]

Статистика



По результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Объявления



Образовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления




Партнёры

Центр международного образования