факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Центр розвитку кар`єри

кар'єра КПІ

Шукаєш роботу чи підробіток?

Тоді тобі до нас – http://rabota.kpi.ua/ або https://t.me/kpicareer. Цікаві пропозиції вакансій, навчання, стажування та інше. Почни з нас!

Центр розвитку кар’єри був заснований в 2003 році, метою якого стає посилення профорієнтаційної роботи серед молоді, сприяння налагодженню контактів між студентами/випускниками та роботодавцями, ознайомлення молоді з кон’юнктурою на ринку праці. Реалізація поставленої мети передбачала вирішення наступних завдань:

• розвиток молодіжних ініціатив у сфері трудових відносин;
  • забезпечення зайнятості та працевлаштуванню студентів у вільний від навчання час;
  • набуття молоддю досвіду пошуку роботи і застосування своїх знань та навичок на ринку праці;
  • підтримка в працевлаштуванні випускників після закінчення вищого навчального закладу;
  • гармонійний розвиток особистості студента, формування в нього навичок майбутнього організатора, керівника;
  • формування психологічної стійкості молоді до запитів ринку праці тощо.

Основними напрямами роботи Центру є:

• інформаційна робота (інформування студентів про роботодавців, відкриті вакансії, програми стажувань, проходження практики через організацію та проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентації, виставок, тренінгів та ін.) або зустрічей з фахівцями, а також через Інтернет-ресурси тощо);
  • консультаційна робота

(зустрічі та консультації студентів з представниками компаній/організацій, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку робочого місця та проходження співбесіди тощо);

• профорієнтаційна робота (ознайомлення студентів з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, адаптація спеціалістів та виховання спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості тощо).

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.