Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Привіт. Я – студент 5-го курсу групи ЕП-81мн Андрій Отрошко. Під час зимового семестру я навчався в Technische Hochschule Mittelhessen за програмою подвійного диплому. Навчання проводилося в межах інтернаціональної програми DAAD на основі нової спеціальності в THM – Computer, control and communication engineering (CCCE).

В групі навчалося 11 студентів, в тому числі 4 студенти з ФЕА, 3 – з Індії, пакистанець, індонезієць, парагваєць і німець. В програмі було 6 кредитних модулів:

• англійська мова,
  • кібербезпека,
  • основи проектування Smart Grids,
  • моделювання електромеханічних систем,
  • методи керування електроприводами,
  • міждисциплінарний проект з Internet of Things.

Лекції проводилися блоками по 2 заняття, кожне з яких триває 1,5 години. Всі заняття проводяться компетентними викладачами з використанням сучасної техніки.

Додатково я був відповідальним за створення алгоритму керування повороту передньою віссю автономної моделі автомобіля. Емпіричним шляхом було створено кінематичну модель машини, а потім розроблено регулятор цієї моделі в просторі стану. Модель була складена в середовищі Matlab, тулбоксі Simulink, і потім за допомогою вбудованих засобів переведена на мову програмування С і реалізована на мікроконтролерному пристрою.

Семестр навчання в Німеччині 2 студент кафедри АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Відео роботи автономної моделі автомобіля

Ми проживали в гуртожитку в окремій кімнаті площею 13 квадратних метрів. Кожна кімната має декілька шаф, ліжко, робочий стіл, раковину. Можна підключитися до швидкого безлімітного Інтернету за допомогою кабелю Ethernet.  Інтр’єр виглядає наступним чином.

По результатам 1 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 165,
из них на бюджете: 160.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.