ФЕА виконалося 100 років!

Факультетові 100 років!

В цьому році нашому факультетові 100 років !
Вітаємо викладачів, випускників та студентів факультету електроенерготехніки та автоматики з цією визначною датою.

З нагоди сторіччя в ЦКМ було проведено вечір-святкування, на якому виступили декан факультету Яндульський О. С., ректор КПІ Згуровський М. З. нагадав про значні досягнення науковців факультету за час його існування, генеральный директор Schneider Electric, Михайло Бубнов розповів про важливість співпраці з КПІ в області інновацій для модернізації країни.

Також Продан Юрій Васильович, український політик та діяч, міністр топлива та енергетики України (2007—2010), міністр енергетики та вуглецевої промисловості України (2014), відмітив важливу роль факультету в підготовці інженерів і створенні науково-технічного потенціалу України.

Після привітань відбувся святковий концерт.

photo5382363826512570944

На святкування були запрошені всі студенти, викладачі та випускники факультету електроенерготехніки та автоматики.

Відео факультету щодо 100-річчя:

Факультетові 100 років, ФЕА НТУУ КПІ Сікорського, кафедра АЕМС-ЕП

Студенти 1-го курсу кафедри АЕМС-ЕП до початку святкування

У найближчий час будуть наведені більше фотокарток з дня сторіччя.

По результатам 1 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 165,
из них на бюджете: 160.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.