Мітрофанов Андрій

Мітрофанов Андрій випускник АЕМС-ЕП КПІ ім. Ігоря СікорськогоМітрофанов Андрій– випускник кафедри 2001 року. Досить тривалий час працює в міжнародній компанії Nord.

ДОСВІД РОБОТИ
10.2006- теп. час Представництво «Гетрибебау НОРД Гмбх» в Україні (www.nord.com).

Торгово-технічний представник

• Реалізація продукції компанії (мотор-редуктори, редуктори, двигуни, перетворювачі частоти) на території України, та інтеграція обладнання у закордонні проекти
  • Формування та розширення клієнтської бази
  • Формування шаблонних та нестандартних рішень по механічним та електронним приводним вузлам на основі продукту компанії
  • Організація сервісних рішень
  • Моніторинг активності конкурентів та виведення нових продуктів на ринок
  • Формування галузевих рішень та сегментування ринку
  • Побудова довгострокових відносин з клієнтами на основі прив’язаності до технічних рішень
  • Супровід та контроль зовнішньоекономічних поставок
  • Контроль роботи внутрішніх контрагентів
  • Організація логістики і документообігу ЗЕД.
  • Підтримка IT структури представництва, роботи віддалених офісів, створення та підтримка документообігу представництва.
  • Адаптація та переклад ПЗ, веб-ресурсів, каталогів, рекламної продукції та іншої документації на російську та українську мову.
02.2005- 10.2006 ТОВ “КСК-Автоматизація” (www.kck.ua)

Ведучий інженер з автоматизованих систем керування. Відділ електроприводу та релейного захисту.

·         Розробка, реалізація та супровід приводних систем і систем автоматики на основі обладнання Mitsubishi Electric.

·          Сумісна робота з відділом проектування та монтажним відділом.

·         Навчання клієнтів та презентація продукції Mitsubishi Electric.

11.2001-10.2005 ТОВ «НДВФ «ЕПА» (www.el-drive.com.ua).

Інженер

• Розробка та створення перетворювачів частоти малої потужності
  • Налагодження та запуск систем автоматизації
  • Ремонт перетворювачів частоти