ДИСКРЕТНИЙ СПОСТЕРІГАЧ ГАРМОНІЧНОГО СКЛАДУ СТРУМУ ТРИФАЗНОЇ МЕРЕЖІ

ДИСКРЕТНИй СПОСТЕРІГАЧ ГАРМОНІЧНОГО СКЛАДУ СТРУМУ ТРИФАЗНОЇ МЕРЕЖІ, Вісник Вінницького політехнічного інституту , № 1, с. 80-85, Лют 2018
С. Пересада і Ю. Зайченко

Ключові слова: паралельний активний фільтр, спостерігач, вищі гармоніки, якість електроенергії, нелінійне навантаження.

Подано результати розробки дискретного спостерігача гармонічного складу трифазного струму мережі живлення. Запропонований спостерігач базується на концепції розділення кожної гармоніки на позитивну та негативну послідовності і забезпечує асимптотичне оцінювання гармонічного складу струму мережі, що підтверджено шляхом математичного моделювання.

С. Пересада і Ю. Зайченко, ДИСКРЕТНИИ СПОСТЕРІГАЧ ГАРМОНІЧНОГО СКЛАДУ СТРУМУ ТРИФАЗНОЇ МЕРЕЖІ, Вісник Вінницького політехнічного інституту, № 1, с. 80-85, Лют 2018.