БАГАТОРІВНЕВІ ІНВЕРТОРИ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Ковбаса С.М., к.т.н., доц; Мисак Д.Т., магістрант

БАГАТОРІВНЕВІ ІНВЕРТОРИ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ

Розробка багаторівневих схем інверторів обумовлена необхідністю вирішення ряду проблем та недоліків традиційних інверторів з широтно-імпульсною модуляцією, найбільшими з яких є значна несинусоїдальність вихідної напруги, проблеми зі збільшенням габаритів та вартості елементів при конструюванні систем для великих напруг, знижений коефіцієнт корисної дії. В значній мірі багаторівневі схеми позбавлені цих недоліків, і хоча вони відрізняються більшою складністю силової схеми, та системи керування у багатьох випадках вкрай необхідне застосування саме багаторівневих інверторів.

БАГАТОРІВНЕВІ ІНВЕРТОРИ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХКовбаса С.М., к.т.н., доц; Мисак Д.Т., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.