факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Відкриття ігор кафедри “Що? Де? Коли?”

Стартовала серія зимових ігор “Що? Де? Коли?”, яка проводиться на кафедрі в дистанційному режимі.

Відео з першої гри

До вашої уваги пропонується турнірна таблиця з 5-ма командами зі студентів, які проявили бажання прийняти участь у грі.

Для інтелектуальної розрядки після напруженого навчального тижня під час карантину щоп’ятниці о 17:00 проходитимуть онлайн-інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» за тематикою спеціалізації автоматизація електромеханічних систем, електропривод та електромобільність.

Візьміть участь у грі, і задайте студентам питання за фахом, заповнивши гугл-форму.

Питання повинні бути на логіку і міркування, і такими, щоб студенти могли на них відповісти за 1 хвилину роздумів.

Перша гра розпочнеться у цю п’ятницю, 27.11.2020 о 17.00.

Зайдіть в телеграм-чат гри для того щоб стежити за останніми новинами за адресою.

Ви так само можете подивитися гру онлайн – посилання буде в чаті гри.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления