факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Онлайн-марафон «Молода енергія»

Онлайн-марафон «Молода енергія» – нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери, який реалізує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у межах програми «Проект енергетичної безпеки».

У програмі марафону:

• лекції експертів у енергетичній сфері: інновації, сучасні світові тренди в галузі, енергетика міста, енергетична безпека й кризові ситуації енергетики;
  • розвиток м’яких навичок: системне мислення, комунікаційні компетенції, вміння вчитися та самоорганізація, управління командою;
  • інформація із суміжних галузей для всебічного розвитку: основи менеджменту, взаємозв’язок енергетичної сфери з економікою та державним управлінням.

Щоб отримати сертифікат про проходження марафону, потрібно взяти участь у щонайменше 6 подіях.

Більше про марафон – на сторінці організації «Стан».

:memo: Реєстрація за посиланням.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления